» VCDS - wersja BETA 904

BETA to wersja testowa, wprowadzana na jakiś czas przed wypuszczeniem oficjalnej wersji programu w celu sprawdzenia jej funkcjonalności i "wyłapaniu" ewentualnych błędów i niedociągnięć oprogramowania.

Co to jest oprogramowanie w wersji BETA? (według: Wikipedia, wolna encyklopedia)

 

 

Nowości w programie VCDS BETA 904:

 

Najnowsze sterowniki obsługują już wyłącznie selektywne testowanie elementów. Sekwencyjne testy elementów wykonawczych odchodzą do lamusa.

Funkcja ta bazuje na odpowiednich plikach - "słownikach danych" - dlatego posiadanie aktualnej wersji oprogramowania (oczywiście wraz z aktualną wersją danych) nabrało jeszcze większego znaczenia.

Znane problemy:

 

Inne informacje dotyczące programu:

W przypadku nowych sterowników UDS/ODX, dostępne są następujące funkcje: ID sterownika (łącznie z rozszerzoną identyfikacją), Kodowanie, Dostęp upoważniony, Kody błędów, Rozszerzone Bloki pomiarowe i Testy elementów wykonawczych. Kody błędów i wartości z rozszerzonych bloków pomiarowych, wymagają odpowiedniego pliku - słownika danych. Jeżeli z powodu braku takiego pliku VCDS nie będzie mógł odczytać danych ze sterownika, na ekranie pojawi się stosowna informacja o błędzie. W takim wypadku prosimy o kontakt z nami: info@vcds.pl. Ciągle pracujemy nad obsługą kolejnych funkcji, ale na chwilę obecną nie podajemy konkretnych terminów implementowania nowych funkcji.

 

Program VCDS jest chroniony prawem autorskim.
Dekompilacja, modyfikowanie, wykorzystywanie plików wchodzących w skład
wersji instalacyjnej do celów innych niż przewidział autor programu,
redystrybucja w jakiejkolwiek formie oraz wykorzystywanie oprogramowania
do projektowania lub rozwoju produktu o podobnych zastosowaniach
bez wcześniejszej, pisemnej zgody autora jest surowo zabronione.

Instalując ten program akceptujesz go "takim jaki jest" - ze wszystkimi swoimi
błędami i usterkami oraz świadomie wyrażasz zgodę na korzystanie z programu
na własne ryzyko.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000-2009

 

Wersja BETA 904 nie jest już dostępna. Wszystkie nowości i ulepszenia przedstawione w wersji 904 i 912 zostały zaimplementowane w aktualnej wersji BETA, która dostępna jest na tej stronie.

 

 

© Copyright ADAKO 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedzin: 7271468