» Kontakt

ADAKO

HORODNIAŃSKA 20

15-341 BIAŁYSTOK

E-mail: info@vag-com.pl, Tel./fax: 85 74 74 474

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.

  

 

Informujemy, iż nasze telefony będą nieczynne do dnia 10 października 2018. Mimo to realizujemy zamówienia złożone poprzez nasz sklep internetowy i odpowiadamy na wiadomości email. W podanym wyżej okresie czas odpowiedzi na Państwa wiadomości może być jednak znacznie wydłużony - za co z góry przepraszamy.

Mając powyższe na uwadze, informujemy:

1. Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat oprogramowania VCDS i dedykowanych interfejsów, prosimy zajrzeć na stronę CZĘSTO ZADAWANYCH PYTAŃ.

2. Jeżeli są już Państwo zdecydowani na zakup jakiegokolwiek urządzenia z naszej oferty, zapraszamy do SKLEPU WWW - to jedyna forma składania zamówień w firmie ADAKO.

3. Prosimy o uwzględnienie nieco dłuższych terminów realizacji zamówień (zwykle 3- 4 dni robocze).

4. Jeżeli brakuje Państwu pewności, które urządzenie powinni Państwo wybrać lub pojawiły się inne wątpliwości - prosimy o kontakt mailowy.

 

Na wszystkie urządzenia wystawiamy faktury VAT.

Informujemy, iż nie sprzedajemy urządzeń bezpośrednio w siedzibie firmy dla osób wcześniej nieumówionych. To samo dotyczy wszelkich prezentacji jakichkolwiek produktów z naszej oferty. Chętnie zademonstrujemy każde oferowane przez nas urządzenie w siedzibie firmy, ale w tym celu zawsze należy się wcześniej umówić na konkretny termin.

Dziękujemy też wszystkim użytkownikom polskiej wersji VCDS'a za wkład w udoskonalanie oprogramowania. Wszelkie uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania programu są mile widziane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright ADAKO 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Odwiedzin: 6512383